Yurt Konaklama Konsepti

Yurt Konaklama Konsepti
ADATORIA SAKARYA SERDİVAN AKADEMİK KONAKLAMA HİZMETLERİ

Yurt Konaklama Konsepti

Adatoria Sakarya Serdivan Yurt ve Akademik Konaklama Hizmetlerinde Tüm Hizmetler Tek Çatı Altında

Adatoria Sakarya Serdivan Esentepe Kız Öğrenci Yurdu ve Akademik Konaklama Hizmetleri, 2012 yılında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Deprem Bölgelerinde Yapılacak Binalar (Deprem) Yönetmeliği ve Gençlik ve Spor Bakanlığı, Özel Öğrenci Yurtları Yönetmeliği'ne göre inşa edilmiş ve T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı'na Bağlı olarak ''1542071000048'' Tescil Numarası ile hizmet vermektedir. Adatoria Sakarya Serdivan Esentepe Kız Öğrenci Yurdu ve Akademik Konaklama Hizmetleri, Sakarya'nın, Donanım, Kalite, Hizmet ve Öğrenci memnuniyetini bakımdan en iyi yurtları arasında yer almaktadır.

Yapı Özelliklerimiz;

- Tescilli Yurt Binası
- Jeneratör
- Su Deposu
- Endüstriyel Yapılardan Uzak
- Gençlik ve Spor Bakanlığı Onaylı
- Yapı Denetim Sertifikası
- Isı ve Ses Yalıtımı
- Asansör

BENZERSİZ YAPI, MÜKEMMEL HİZMET 

Adatoria Sakarya Serdivan Kız Öğrenci Yurdu, konum, çevre, yapı, yönetim ve hizmetler bütünü bakımdan, farklı istek, talep ve beklentileri olan farklı kültürlere sahip öğrencilerimizin bütün ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılamak amacıyla projelendirildi ve hizmete açıldı. Yurdumuz, Sakarya Üniversitesi, Kampüs Bölgesinde ve toplam 2500m2 kapalı alanda, tam donanımlı 95 suit odasıyla, 750m2 açık ve kapalı sosyal alanlarıyla her şey dahil yönetim sistemiyle ''Toplam Kalite Yönetimi'nden'' ödün vermeden, sürekli meslek içi eğitimle kendini yenileyen ve iyi yetişmiş insan gücü ile desteklenen uzman kadrosu ile mükemmeliyetçi hizmetler sunmaktadır.

Konforlu Yaşam

Adatoria Sakarya Serdivan Esentepe Kız Öğrenci Yurdu ve Akademik Konaklama Hizmetleri, 15 farklı tasarım, konum ve bütçeye sahip, 1-2-3-4 ve 6 kişilik konforlu, tam donanımlı suit odalardan oluşmaktadır. Odalarımız tamamının zemin ve bölmeleri ısı ve ses yalıtımlı olup, bütün odalarımızda standart olarak; Duşa kabinli banyo, Wc, Lavabo ve Banyo dolabı, Kişiye özel çalışma masası ve sandalyesi, Komidin, Kitaplık, İki kapaklı elbise dolabı, Dahili Telefon ve Lcd Tv bulunmaktadır. 

Ayrıca tüm odalarımızda Gece lambası ve Sineklik, Oda ve kat koridorlarında Kablosuz İnternet Ağı (WIFI) Yayını, Buzdolabı, Yağmurlama Yangın Söndürme Sistemi, Duman Dedektörleri ve Sıcak soğuk temiz su sebilleri bulunmaktadır.

Güvenli Yaşam

Yurdumuzda öğrenci ve yapı güvenliği hayati önem taşımakta ve en önemli önceliklerimiz arasında yer almaktadır. İşletme olarak, yönetmelikler dahilinde asgari alınabilecek güvenlik önemlerine ek olarak bir çok güvenlik tedbirini almakta ve uygulamaktayız. Bu kapsamda, yurt binamız yangın tedbirleri bakımdan eksiksiz olarak, Sakarya Büyükşehir Belediyesi, İtfaiye Daire Başkanlığı, Önlem ve Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından onaylıdır. 

Yurt Binamızın tüm katların ve sosyal alanlarda Duman, gaz ve ısı dedektörleri, Acil durum ikaz butonları, Yağmurlama yangın söndürme sipringleri, Acil çıkış uyarı yönlendirmeleri, Yangın dolapları, biri kat servis merdiveni olmak üzere iki adet yangın acil çıkış merdiveni ve bir çok yurttan farklı, çevremizde meydana gelebilecek olası bir yangına karşı müdahele için dış yangın hidrantı bulunmaktadır.

Sosyal Yaşam

Adatoria Sakarya Serdivan Esentepe Kız Öğrenci Yurdu ve Akademik Konaklama Hizmetleri, bulunduğu konum itibari ile endüstriyel yapılardan uzak, mimari yapısı itibariyle yeşilin her tonunu yansıtan etrafı çevrili sesten ve şehir gürültüsünden uzak nezih bir bahçe ve çevreye sahiptir. Konum itibari ile bir çok yurttan farklı olarak öğrencilerimiz, etrafı çevrili tertemiz havaya sahip bahçemizde güzel havalarda kahvaltıları yaparken, yemeklerini yerken veya çaylarını yudumlarken yine bahçemizde bulunan oturma banklarında ve masalarda derslerine çalışabilir, arkadaşlarıyla sohbet edebilirler. 

Yurdumuzun tüm odalarında ve sosyal alanlarda Kablosuz İnternet Ağı (WIFI) bulunmaktadır. Buna ek olarak yurdumuza Bilgisayar Odası da bulunmaktadır.