Apart Konaklama Konsepti

Apart Konaklama Konsepti
ADATORIA SAKARYA SERDİVAN AKADEMİK KONAKLAMA HİZMETLERİ

Apart Konaklama Konsepti

Adatoria Sakarya Serdivan Yurt ve Akademik Konaklama Hizmetlerinde Tüm Hizmetler Tek Çatı Altında

Adatoria Sakarya Serdivan Suit Apart Öğrenci Evleri ve Konaklama Hizmetleri, 45.000.000 TL. öz sermayeli kendi inşaat şirketmiz tarafından 2012 yılında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Deprem Bölgelerinde Yapılacak Binalar (Deprem) Yönetmeliğine uygun olarak Serdivan Kampüs bölgesinde inşa edilmiştir. Adatoria Eğitim olarak; tüm yapılarımızda olduğu gibi Sakarya Serdivan Suit Apartımızda Serdivan Belediyesi, Ruhsat ve İskan Müdürlüğü Tarafından onaylı Yapı Kullanma İzin (İskan) belgesine sahiptir. 3 kattan oluşan binamızda 1+1 ve 2+1 olmak üzere 5 farklı konum ve tasarıma sahip 1,2,3 ve 4 kişi kapasiteli, toplam 14 daire bulunmaktadır.

Yapı Özelliklerimiz;

- Tescilli Apart Binası
- Serdivan Kampüs Bölgesinde
- Endüstriyel Yapılardan Uzak
- Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Onaylı
- Yapı Denetim Sertifikası
- Isı ve Ses Yalıtımı

BENZERSİZ YAPI, HERŞEY DAHİL HİZMET 

Adatoria Sakarya Serdivan Suit Apart Öğrenci Evleri ve Konaklama Hizmetleri, 5 farklı fiyat, tasarım ve konuma sahip apart daireleriyle, herşey dahil apart konaklama konseptiyle sağladığı mükemmel ve kesintisiz hizmet anlayışıyla kısa sürede Sakarya'nın ve Sakarya Üniversitesi’nin en iyi, en kaliteli ve en güvenilir ve fiyat bakımından en ekonomik kız öğrencilere yönelik apart tipi konaklama konsepti olmayı başarmıştır.

Herşey dahil sistemle hizmet veren ve Sakarya Serdivan da öğrenci apartı ve apart tipi akademik konaklama konsepti denince tek akla gelen Adatoria Sakarya Serdivan Suit Apart Öğrenci Evleri ve Konaklama Hizmetleri, güvenlik, konfor, ekonomik fiyat, fiyat çeşitliliği, ulaşım kolaylığı ve kampüse yakınlığı bakımından Sakarya'daki tek özel kız öğrenci evi, öğrenci apartları ve lüks öğrenci apart tipi konaklama adresidir ve öyle olmaya da devam edecektir.

Konforlu Apart

Adatoria Sakarya Serdivan Suit Apart Öğrenci Evleri ve Konaklama Hizmetleri, Sakarya Serdivan'ın, donanım, kalite, hizmet ve öğrenci memnuniyetini bakımdan en iyi apartları arasında yer almaktadır. Ayrıca apartımızın ve kurumumuzun sahip olduğu resmi belge ve sertifika bakımından, Sakarya bölgesinin sayılı konaklama işletmeleri arasından ilk sıralarda yerini almıştır.

Sakarya Üniversitesi, Serdivan Kampüs bölgesinde Kampüse 4 dk. Yürüme mesafesinde yer alan apartımızda 5 farklı fiyat konum ve tasarıma sahip 1,2,3 ve 4 kişi kapasiteli ve tam eşya ve donanımlı toplam 14 daire bulunmaktadır. Adatoria Sakarya Serdivan Suit Apartların, bir çok apart daireden farklı olarak Modern Oturma Grubu, Yemek Masası, D. Gazlı Ocak, 32' Led Lcd T.V ve Yerli yabancı uydu sistemi, Dışarıdan aranabilen ve daireler arası ücretsiz görüşme yapılabilen dahili telefon, Elektrikli Süpürge, Ütü, Ütü Masası, Halı, Sehpa Çamaşırlık, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı ve Kişi sayısına göre mutfak eşyası bulunmaktadır. Konum, çevre, yapı, yönetim ve hizmetler bütünü bakımdan, öğrencilerimizin bütün ihtiyaçlarını tek çatı altında konforlu bir şekilde karşılamak amacıyla projelendirilen apartımız, nezih ve doğal güzelliklerle bezenmiş bir çevreye sahiptir.

Güvenli Apart

Adatoria Sakarya Serdivan Suit Apart Öğrenci Evleri ve Konaklama Hizmetleri'nde öğrenci ve yapı güvenliği en önemli önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Bu kapsamda kurum olarak, yönetmelikler dahilinde asgari alınabilecek güvenlik önemlerine ek olarak bir çok güvenlik tedbirini almakta ve uygulamaktayız. Yine bu kapsamda, apartımızda; tüm daire, oda ve katlarda duman, gaz ve ısı detektörleri, acil durum ikaz butonları, acil çıkış uyarı yönlendirmeleri ve yangın söndürme tüpleri bulunmaktadır. Apartımızda, elektrik çarpması kazalarına karşı tüm oda ve sosyal alanlarda, kaçak akım önleme tertibatı yer almaktadır. Bu sistem ile oluşabilecek elektrik kaçağında sistem, kendini otomatik olarak kapatmaktadır.

Adatoria Sakarya Serdivan Suit Apart Öğrenci Evleri ve Konaklama Hizmetleri'nde yapı güvenliğinin yanında, öğrenci huzuru ve güvenliği de yanında güvenliğini de önem arz etmektedir.Bina ve çevre güvenliği bahçe girişinde bulunan özel güvenlik görevlisi tarafından sağlanmakta ve 24 saat 12 adet iç ve dış mekan kameralar tarafından kayıt altına alınmaktadır.

Sosyal Apart

Adatoria Sakarya Serdivan Suit Apart Öğrenci Evleri ve Konaklama Hizmetleri’nde misafirlerimizin huzurunu sadece dairelerimizin modernliğiyle sağlanamayacağına inanıyoruz. Bu bakımdan misafirlerimiz için, apartımızın dört bir çevresini güzel havalarda değerlendirebilecekleri, günün yorgunluğunu ve stresini atarak rahatlayabilecekleri, yeşille ve doğayla barışık bahçe ve alanlarla donattık. Nezih ve doğal güzelliklerle bezenmiş bir çevreye sahip olan Sakarya Serdivan Suit Apartımız, Serdivan Belediyesi tarafından verilmiş, ''Endüstriyel Kuruluşlardan Uzak'' olduğuna dair rapora sahiptir. Konaklma işletmeleri için hayati önem taşıyan bu rapor ile, çevremizde ve yakınında herhangi bir sanayi, tehlikeli ve patlayıcı ve gürültülü işletmeler sınıfında yer alan ve çevresini olumsuz yönde etkileyebilecek yapı bulunmadığı tescil edilmiştir.

Adatoria Sakarya Serdivan Suit Apart Öğrenci Evleri ve Konaklama Hizmetleri olarak misafirlerimize sadece konaklama hizmeti vermiyoruz. Bunun yanında kurum olarak misafirlerimize sosyal ve kültürel dünyalarına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Haftalık, aylık veya dönemsel düzenlediğimiz sosyal ve kültürel aktivitelerle bu amaca ulaşmaya çalışıyoruz.