Sıkça Sorulan Sorular

ADATORIA YURT APART VE ÖĞRENCİ KONAKLAMA HİZMETLERİ

SIKÇA SORULAN SORULAR

Adatoria Sakarya Öğrenci Yurt, Apart, Apart Villa, Öğrenci Evleri ve Akademik Konaklama Hizmetleri, Sakarya Üniversitesi Kampüs Bölgesinde, 55.000.000 TL. sermayeli İş Deneyim Belgesine sahip inşaat şirketmiz tarafından 2012 yılında hizmetlerine başlamıştır. Kurumumuz Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Deprem Bölgelerinde Yapılacak Binalar (Deprem) Yönetmeliğine uygun, Serdivan Belediyesi, Ruhsat ve İskan Müdürlüğü Tarafından onaylı yapılar imar ederek öğrenci ve akademisyenlere yönelik güvenli ve ekonomik konaklama imkanları ile birlikte kaliteli yaşam alanları sunmaktadır.

Adatoria Sakarya Öğrenci Yurt, Apart, Apart Villa, Öğrenci Evleri ve Akademik Konaklama Hizmetleri, şeffaf, sorgulanabilir ve eleştirilere açık yönetim ve öğrenci ilişkileri ekibine sahiptir. Bu bağlamda tüm ekimizle birlikte sizin için buradayız. Yurt Apart ve Villa Apart Tipi Konaklama Konseptlerimiz hakkında merak etiğiniz sorularınız olursa sorumlu personellerimiz sizin için cevaplamaya hazır. Bize yazmanız iletişim formu ile iletmeniz yeterli. Bunun yanında merak ettiğiniz bazı konuları ve başlıkları sorularla aşağıda sizin için cevaplamaya çalıştık.

Yurdumuz T.C. Sakarya Valiliği, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Tarafından verilen 1542071000048 Tescil Numaralı 210 kişi kapasiteli ve Yemekli Statüde Yurt Açma İzin Belgesine sahip Özel Öğrenci Yurdu olarak faaliyet göstermektedir. Ayrıca yurdumuz yine aynı bakanlığın denetimi ve kontrolündedir.